Jan Felsinger

I když pocházím ze sousední vesnice, v Kyjově žiju a pracuju už přesně 40 let. Hodně jsem se dříve věnoval folklóru a mám ho pořád rád, a tak jsem se v rámci těchto aktivit s Kyjovjáky často potkával a měl zde hodně přátel i předtím, než jsem zde začal bydlet. Úroveň veřejného života mě vždy hodně zajímala, a tak jsem před 16 lety přijal nabídku kandidovat do zastupitelstva. A jsem rád, že mě tenkrát oslovila skupina lidí z nepolitického uskupení Sedmadvacítka. Za ta čtyři volební období jsem poznal, že je to parta skvělých, rozumných a empatických lidí, zcela zapálených snahou něco vymýšlet a zlepšovat v životě města. Někteří už z komunální politiky odešli, noví zase přišli, ale nikdy jsem zde nepotkal někoho, komu by šlo o nějaký prospěch či pouhé prosazování svého osobního ega.

Více

Leoš Rousek

Kyjov je malé, ale krásné město, mně se v něm dobře žije a za nic bych neměnil. A pevně věřím, že ho ta zapálená a už i zkušená a osvědčená skupina 27 posune ve svých plánech dál.

Kyjov je město, ve kterém se dobře žije, pracuje i odpočívá. Já v Kyjově bydlím 23 let a za tu dobu zde vyrostlo několik nových sportovišť, zrekonstruovalo se kino, školy, mateřské školy, ulice, vybudovaly se cyklostezky a mnoho dalšího. Zůstává však spousta práce na tom, aby se dokončily naplánované projekty. Od počátku, kdy jsem se přestěhoval do Kyjova, vyjadřuji podporu Sedmadvacítce nezávislých. Jsou to dle mého názoru lidé, kteří drží své slovo a plní sliby. Tak jak tomu bylo i v předchozím velmi nelehkém období s výstavbou koupaliště a krytého aquacentra. Věřím, že se Sedmadvacítce podaří splnit i v nadcházejícím období to, co nám slibuje, a bude se nám v Kyjově žít ještě lépe. Byl bych rád, kdybychom Sedmadvacítce dali příležitost to dokázat.

Vladimír Hušek

Jako sportovce a organizátora mezinárodních cyklistických akcí mě těší, kam naše město dlouhodobě směřuje. Investice do výstavby nových a oprav stávajících sportovišť, do modernizace vzdělání a vůbec rozvoje mládeže mají veliký význam – nejen pro zdravý vývoj našich dětí, ale i jako prevence vůči drogám a jiným závislostem.

Více

Jiří Petrů

Jarmila Sukupová

V nadcházejícím volebním období nekandiduji, ale členkou Sedmadvacítky nezávislých zůstávám, neboť se ztotožňuji s programem i činnosti tohoto spolku.

Více

Luboš Cahlík

V Kyjově jsem se narodil, 30 let jsem žil v Boršově a už skoro 30 let žiji v Bohuslavicích. Jsem patriot a Kyjov a jeho místní části mám rád.

Více

Milan Pokorák

Kyjov, město kde budou s hrdostí žít i mí pravnuci.

V Kyjově jsem se narodil a dospěl, s manželkou zde vychoval dvě děti. V mém Kyjově žiji rád. Pro jeho osobitý charakter města přátelských sousedských vztahů, slušnosti a tolerance. Jsem kyjovský patriot přesvědčený, že máme být na co pyšní. Přes sobě vlastní kritický pohled s převahou vidím přívětivé, upravené, stále se rozvíjející město, otevřené všemu dobrému novému, vytvářející bohaté zázemí pro příjemný život od kolébky po hrob.

Více

Pavel Navrátil

„Aby Kyjov zůstal srdcem Slovácka“

K našemu městu neodmyslitelně patří víno. Vinařství se věnuji od své dospělosti (možná i trochu déle). Podílím se téměř na všech vinařských akcích v našem městě. Jsem také celoživotním zahrádkářem a posledních 25 let předsedou ZO ČZS Kyjov. Jsem předsedou Územního sdružení ČZS Hodonín. Tyto koníčky beru jako relaxaci po více jak 30-ti leté práci v učňovském školství a desetiletém úředničení na MÚ v Kyjově. Mám velmi rád sport, v současné době už jenom pasivně, ale hrál jsem přes 20 let závodně volejbal za Sokol Kyjov. Čas, kterého i v důchodě není nazbyt, se snažím rozdělit mezi záliby a rodinu, přičemž priority se mění s ohledem na „vinařův rok“.

Více

Kontakt

Scroll to top